Sagopa Kajmer
Lütfen Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye OLunuz...

Sago*Fan*Yönetim...
Sagopa Kajmer
Lütfen Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye OLunuz...

Sago*Fan*Yönetim...
Sagopa Kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...ڪےàؤôمà Кàﺸڗễ۳ ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karantina Embroyo FuLL

3 posters
YazarMesaj
Kolo^M
♥KoLera * cı Admin...♥
♥KoLera * cı Admin...♥
Kolo^M

Karantina Embroyo FuLL Empty
MesajKonu: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:14 pm

el izi koleksiyonu

Verse1

El İzİ Koleksyonumda Bİrİken İzler Sİlİnİr Tek PenÇeyle İner PeÇe Bİrazda Üzerİne Merhamet Serpİlİr Hatta Kirkbİr Pare ****net Dİzİlİr Muazzam Dİrayet İlk Örnektİr GÖrelİm Bakalim Hangİsİ Daha Canİdİr Elİn EŞİkte GÖz Tetİkte Ölen KÖmÜr GÖzlerİyle Dİlİmİn AlÇi Heykelİyle DÖndÜ Semazen Derİnde Bedene Monte DÜĞme BugÜnkÜ Konumuz Ergİme YÜzÜnÜ Çikarip At Yere BoŞluĞun Kulesİnde Asili Kaldim Sallandi Hayatim Ve Ayaklarim Yerİn Dİbİne Çekİldİ VÜcut SicakliĞim Pratİk Bİr ÖlÜm TaktİĞİydİ Oysa Kendİmİ İkna Edemedİm Kirik Kemİklerİmle Bİr DÜello Arİfesİnde Kendİme Çikan Garİp Bİr Merdİvenİm Gİzlİ Sakli Odasinda Kaldi DalginliĞina Daldi RÜyasini YumuŞak Bİr Haliya Sardi Frenlerİm BoŞaldi HoŞÇakal Hayat GİdİŞati GÖzÜm Pek Tutmadi Kemİrİlmedİ Mİ SÖyleyİn Bu Kizin Etİ KemİĞİ KikirdaĞi?

Raple Oynar Bu Cambaz Veren Rap ŞÜkÜr Bİz Azan Sİz SÜrenİz Az Yapma Caz YÜzÜme GÜl Ve Kuyumu Kaz Tesellİm Az Durumu Şakaya Vurdu Haz Dayandi Kapina Her Maraz Kolera Bundan HoŞlanmaz YÜzÜn ÖzÜne Ayna Oldu KiŞ Ve Yaz Kokona YÜzÜne Pudra Bas Ayni Hamam Ayni Tas Cehennemde Mekan First Class Kolera Bundan HoŞlanmaz Bİ Kurnaz Ukala Burnu Havada

Verse2

Teker Teker Atti YÜzÜmÜn İlmeĞİ İÇİmde AÇilan Tercİh PolİklİnİĞİne Anİ Saldiri DÜzenlendİ Muallakta Kaldi Organlarimin Her Bİrİ GÜneŞİm Yildizlarla Bezelİ Korİdorlarimda İlahİ Nİnnİ Sİz İse Duygusal Engellİ Maksat Sadaka SaĞlamak GÖzÜn BaĞlar Katarakt GÜnlerİm AĞlak Yatalak 24 Saat RÖtarli Serenat Tasdİk Ettİm Onaylarinda Muhtevİyati Karbonat Karafakİler Doldurup YÜzÜme DoĞru Pompalat Muhabbetİn KaŞi AÇilacak TÖrpÜle Bedenİ Kirilacak BiÇaĞima Aİt KalemtraŞ

YÜzÜnÜ Kaplar Kan Ve SaÇ Şuraya Bak Temelİn İster Çatirdamak Kalem Kirildi Tutuldu Tutanak Sendeler Ve GÖzlerİ KaÇamak GÖzÜnÜ Kapa Bİr Daha AÇ

küllendim yıllarla

(WERSE 1)

Hurda kelime kurduğum plan hile,bir et yığını halinde,çıkışı olmayan yollara uzan sırma akıllı tek bıyık üzerinden bakan varlıkla yaşayan bir ömür doldu.Kalplardeki inattan oyunlarda soldu artık ben yazarım önüme geldiğince kazarım aklıma.imha boranı yapan tek alçağa,saldırdımda raple ihanetin tadına baktım,dünümü silip geleceği yazdım ben mic tım azdım.Ezdilerde bir çok gönülü yeryüzünden sildiler,Kaldırımı bırakıp yolda gezdilerde bu ibneler sönmeyen bir ateş,ilacı yok ama imhasıda beleş.

MiCtRAP a.k.a DeeP

Cennetim beyaz karanlığımsa hep cehennem oldu mutluluk taşır bu kalpler anlamazsın!Aklın almıyor bu yollar hep uzun tükenmiyor kalem misali,tok karınlı davet istemez yoruldu kaygı sewgi yerine vergi kondu,parası warsa derdi yok ve dahası mutluluk beraberinde müptela,ilave ister istemez gelir makamı yer yüzünde tek sözünde ordular hazırdı konmaya, yazandı ellerim ve kaleme yön veren bu beynin olmasın bakim değer mi servetin.

LAEDRİ

(KORO)

Küllendim yıllarla öümdeki bahara açarım halkım hif sebebi diyarım parazit kaçar içimdeki bedene yaşar toksin zihinlerde sorgula yaşamın nerede emeç ellerinde paran.

(VERSE 2)

Azdım önüme gerçekleri sunmayan bi söze kandım,rapim ihanet tuttuğum boyuna yandım,adımı ona göre attımda ateşlediğim sözleri sattım.Umarsız kavramlara odun atıp yaktım,kuruşsuz bir bayırdayım canım kıvılcımda ömrüm tufanında yazar oldum,sararmış sözlerde seçer kaldım,artık özgür yaşarım.Beden yeni açmış kafalar uçmuş ellerin avcumda,buda suçmuş.

MiCtRaP a.k.a DeeP

Kaç kadeh kırıldı sarhoş insan istilaların dibinde tek yenik felek sorar suallerin cevabı hep bitik,ve tek kalemde yazıla durdu her düşünce aksayan bir denklem isteyen yürekle gelsin her nefeste kaygısız we saygı yok düşünce bertaraf edildi yerildi gün batımlarında pembe düşler aldatır gülüşler istifa verende ağlamaktı yazgı hazzı beyne ileten her bir duygu mutluluk mu sandın yalan mukawwa kalbimin çocuklarıydı göz yaşım ve hüznü sonlayan bir nokta oldu çoğu sefer bitik ve nemli yeterli olmayan hayal mi bak hayat mı yoksa her seferde göz yaşımla sonlanan..

LAEDRİ

VERSE3

ENERJİ VODKALI BUYRUK BARLARA AYNI MÜDAVİM KUYRUK KIYAFETİN YILDIRIM MAYRUK BİR TÜRLÜ BİZ SİZİ ANLAYAMAYRUK SENDEN UZAKTA GALİBİYET İTTİR KAKTIR HAKİMİYET MEST-İ MÜDAMSIN MADURİYET EZDİR ATTIR MAHKUMİYET HAVANI BULDUN SAATİ KURDUN NEŞEYİ BANA MI SORDUN SİBOBU ÇEKTİN HAVAYA MALOLDUN BASİT GARİP VE TOYSUN YÜZÜNE KAFANA DURSUN RAP BİÇERDÖVER VE TEK GEÇERLİ SEBEBİ ERDEM YOKSUNU DARVİN SOYU KALP KALBE ÇARPMA SONUCU BİR KIRILMA BİR YOLCU YAĞLARI ALDIRILI BALIK SURATLI KARNI BASILI POPOSU KALDIRILI HAYAT-I ZAİFE HATLARI BİR GECELİK KİRALIK DAMLARI BARAKANIZDAN TARİFE UYGUN TAYLAR ATLADI DİKKAT KIRILIR ÖYLE DİZKAPAKLARI AYNI TERANEYLE TEPKİ TOPLADI SIKTI CANIMI AYNI SURATIN KALIBI ORMAN YASASI VERGİ KAÇIĞI DÜNYA 3. GÜZELİ SAVAŞI KIRILIR ÇAKRALARINIZIN YAYI.

AMANIN NE BÜYÜK MARİFET FİRARIM YOLLARI TARİF ET GELDİM GÖRDÜM SEFALET 2 NAMLU YOK CESARET

YÜRÜRÜM YOLLAR HARABE GÜNAHLAR OLDU ŞELALE GÖRDÜM GÜLDÜM HALİNE ALAMET-İ KIYAMET.

avam bi kurgu

VERSE1

GÖRÜNTÜLER PEK FLU BUGÜN HETEROJEN BİR KÖRDÜĞÜM ALDI YANINA İYİ BİR TAKVA HER ÖLÜMLÜ TADTI BİR ÖLÜM GİRME KANIMA SUS BİR HATTA ÇİFT TARAFLI HIRSA KAPALI TARİFİ YOK LÜGATTA KIRPIK HİLE TAŞIDI MİMİKLERİNDE İNSAN CANLISI NEKADARDA DOSTHANE YERİNDEYSE ACİZ KALP BASINCI BANA DÖNÜK AĞIR BİR SUÇLAMA TÜFEKLERİMİ TEMİZLE YAĞLA KALKIŞ İZNİ ALAMADI AKLIM O ANDA TIRNAK YEDİREN VAKKA BUYURUN ŞÖYLE TAKLAYA ADINA SAKLA FAZLA BETRA YABANCIYIM BU YÜZYILA CEHALETLE GELDİ LANET HAZIMSIZ BİR ****NETLE ÇELİMSİZ BİR KERAMET ZEVKİME GÖRE BİR MUHABBET NİHAYET GELMEDİ İŞİME BEKLEMEK TERBİYE İHLAL OLDU DURUMU BULDU STRES KONUYA DAHİL OLDU SANIRIM VADE DOLDU AVAM BİR KURGU ADAMIN BİRİ VARMIŞ HUZURU YOKMUŞ AKLINDA HAYATI ÇOK KURMUŞ HAYATI SUKUT-I HAYAL OLMUŞ İLİKLERİ ERİMİŞ DONMUŞ BÜYÜYEN TOHUMLARIN SENİ BİR KESEKAĞIDI TAŞLA TAŞLAR OLMUŞ HER BİR DOSTUN HAFİYE KURUMUYMUŞ.

EKSİKLİKLERİNİZ BELİRLENDİ KAFANIZDA MİDENİZDE DNALARINIZDA FAZLA SAYIDA KOLERA BULUNDU ÜSTÜNE ÜSTÜK KALBİNİZDE DEFOLU NE OLACAK BU GİDİŞİN SONU İADELER BU AY SONU

UYKU GİRDİ BEDENE HELAL KALKIP GİDENE DELİKSİZ BİR UYKU SOLUĞU DURDU FELÇ İÇİNDE ŞİMDİ HER DUYU YANİ DUYMAZMI NE KONUŞTUĞUMUZU?FIRLATALIM ONA DOĞRU BİR UYDU TEPKİ DUYDU ALGILARIN SU ALDI BENDEN UYARMASI FAZLA VAKİTİN KALMADI SURAT MOTORUN SU KAYNATTI ŞURADAKİ BAYIM HASTALIKLI RENCİDE ETMEYE PEK MERAKLI BUYRUKTUR BULUNSUN EN TEZİNDEN DAİRESİNDE BOĞAZI SIKILI. VAGONA BAĞLI TREN DURAKLARI...AF YASAĞINDAN YARARLANDIM BİR İNSANIN HAYATIYLA OYNADIM SANDIM DİKİZ AYNASINI KIRDIM ARKASINDAN BAKTIM CANIMI SIKMA CANINI YAKARIM KÖŞEYE SIKIŞTIRILDIM YÜZÜNÜ KIZGIN YAĞLA BEN KIZARTMIŞTIM KERBELA'DA ŞEF AŞÇIYDIM ADAMIN BİRİ VARMIŞ HUZURU YOKMUŞ MİSALİ HEP TAKILDIN YÜZDE KAÇTIR HAFIZA KAYBIN?KENDİ KUYUNU KENDİN KAZDIN ÜMİTSİZ BİR VAKKASIN.

irtifa kaybı

cilve iter naz çeker bu zararı dahi bu hayatta
baki sevap darılana fildişi için müessese hediyesi
var mı ki eş sesi benzeri tek sesi
burası texas�ta kayıp mı tommiksi
teptili mekana gün terbiyecisi
açarım kafesini öde diyetini
özetini temize çektimli temkinli sevin nereden çıktı bu
yosmalık eğilimin kelebek beslerim bana sövecekseniz
terleyim patla torpilim avuçları deşelim
hadi diyelim kaza süsünü de serelim
gücüne de bakalım sert adelelerin
acıyor mu mide kesiklerin ben dikerim
çok severim hadi halledelim
çek silahını vur beni
hepinizin inkarıyım irtifa kaybıyım
doğum hatasıyım paylaşamam ben seni bu yılda aynıyım ne yapalım
devrilip dök içini malumatımız hatırınız yapayalnızız
tabanımı yağlayınız bana baba yaraladınız
mama bankamız define haritamız arkçınız
ben giderim süt koksun limanınız
radarıma yakalanınız emek harcamazsınız
bahçivansınız aynı malsınız arakçı evveliyasınız
temelimin hocası zayıf
yası bildiğiniz şen tayfanız
kafada mı tasalarımız tartaklanırız
kör topal kalırız
tek sırtımız demiş atalarımız
valaler kraliçeler hadi söyleyin
güvenimin eseri kimin
tehlikede miyim ben mülayimim
şehzademe yakışır tek sevgim ölebilirim
bu ne nefret bu ne şiddet bu ne mana
vietnam'dan mı aldın kara kuşağı geç arkaya çıkalım ava
paralarım var mısın iddasına teşhisim allerji
kalbim seferi çizgi film dipçik izleri
tek geçerim sago k vitaminim ben anfi zerafetim
ilk körfezm üzülme yenisini alırız
aşkın üstünü sayarak alınız hasmın idare ediniz
şerit ihlali sandallarım sultani hanmış takibi.

verse 2

hoşgeldiniz diss atanları dövme kurumu niye eli boş geldiniz dış cepheniz çok idealist değil ateist ben bir rapist bilin aklım hapis nankörsün mazoşist hadi pist ben ki lirisist biriniz hiçiniz hiçiniz hepiniz bu mu happiness siz ikiniz acınıza talibiz biz bu tipiz delikanlılık bu mu ulan yaş taşı tahtayı rhymını bulan kim acaba senin rapini yazan kuyunu kazan ben değilim tasalanma da utan boynuzunuz çıkıverdi meteroloji bugün havamızı katletti din derslerim hep 5 ti 12-7 shifti uyku müdavimi mesai
en iyisi batsın size pikabımın iğnesi montaj servisi birleştirsin beynini arkadan izledim kafiyen eğreti kana nüfuz edemedi çok nacizhane kerata kitimiz son müdahale benimki harname poşetimin dibine sin asansörle düş sergile düş kırıcı makine depresyon majestik yüzünüz silik elastik şirketiniz psycologistic az mı çeliştik harbi didiştik hemen aberagandileştik.
Kolo^M
♥KoLera * cı Admin...♥
♥KoLera * cı Admin...♥
Kolo^M

MesajKonu: Geri: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:15 pm

aklımın odaları

Emeklemekle başlar hayatın yolları
Ayak nasır tutar madalyon çift taraflı
Naçizane ben ozan dizelerim sızı
Hangi birimiz yaşadı tek taraflı
Sorma gitsin
Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda
Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum
Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün
Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun

Keyfime değmeyin rüyalarımda karmaşık teranelerde yazarım
Olsun varsın anlaşılmaz olsun yunusun kalbi çöple dolsun
Körpe duygularımı kahpelere de verdim sahteliklerim menfi
Düşlerimde karakter oldum üzgünlüğüm kendime özgü
Son hataların yok telafi lüksü küskün düştüm müstakil bir onurun
Miras kaldı küskün,düşen ağlamaz yazılarımın ana temasıydı
Ben bildim kendimi sessiz kaldım isyanlarımı da yüreğime gömdüm
Mültecilerimi öldürdüm hepsini

Lolipop şekerleriyle 18ine kadar flörtsün ve mahluk söyle adın nedir?
Kaç harften oluşuyosun?
Kaçın sesli? Kaçın sessiz?
Kaç davranış sergiledin?
Kaçı yerli? Kaçı yersiz?

Koş saraylarıma bulabilirsen beni
Konuş ve dertleş eskisi gibi
Bul seni getir bana hediyem ol
AKLIMIN ODALARI SENLE DOLDU TAŞTI (3x)

kontralto kontra

VERSE1

ÖNCE TEMANIN KULAĞINI ÇEKECEKSİN BİRAZ BÜKECEKSİN BAKTIN LAUBALİ ÜZERİNE İYİCE GİDECEKSİN ÇÖZECEKSİN ZAAFINI BULDUĞUN ANDA KOZUNU GÖMECEKSİN BU ASIRDA NASIL HAYATTA KALINIR ÖĞRENECEKSİN HER TÜRÜN BİR ÖRNEĞİ SAKAT NEDENİ BANA DAYAT KARANLIĞIMA BİR ZAHMET ANASTAS BİRAZ DA MUM SAT KURŞUNA DİZDİN GAYET HOYRAT ZAPTEDİLDİM BİR TESADÜF ORTASINDA KANIMI KADEHLERE EŞİT PAYDA BOŞALT ANCAK VE ANCAK ELİMDE BİR HARP İHTİMALİ VAR BİRAZ VAHŞİ OLDU AMA NE YAPARSIN RUH HALİ DAR DEPDERİNLERİMDE DEBELENMEZ Mİ ŞİMDİ MAGMALAR GÖZLERİM ELLERİMDEN SEKER EKSİKETEK ENSENE KONAR RAFADAN UMUTLARIMIZ RAFA KALKAR ULAN SÜZME SENDE ÜZME SORUNU VAR GÖZ PINARLARIM TEKER TEKER DOLAR TAŞAR BUNU TAKİBEN ERTESİ YIL BAŞKASI HATA YAPAR İÇİMİ BURUK TADIM KAÇAR LAFIM DOZER EZİK BU CAN DENK GELİRSE EĞER GEZEGENLERİNE DOĞRU BİRKAÇ MERMİ ATACAĞIM SALDIRAY YILDIRAY BATIRAYLA BATIRIP ÇIKARACAĞIM FANTASTİK GELDİYSE EĞER BİZZAT KENDİ GELSİN GÖRSÜN SÜZSÜN ÖLÇSÜN BİÇSİN KURAMLARIMI YERLE BİR ETSİN Kİ AĞZI BURNUNA BURNU AĞZINDAN GELSİN YOLLAR KESİK KOKUN KESİF AÇ KAPIYI BEZİRGAN BAŞI İSTER YARIM AKLIYLA İSTER KENDİ RIZASIYLA GELSİN

DÖN GERİ DÖNÜŞÜM KUTUNA GERİ GERİLE BAŞLARIM HER GÜNE EUZUBESMELEYLE VİTESİM R DE YOLCULUĞUMUN ARIZA NÖBETİNE DENK GELDİN BAK YİNE AĞA KONUŞUR ÇIK TEPESİNE EN ZEKİ GEÇİNENİN BEYİNCİĞİ % 0 HACİMLE GÜNDEM ZOR HALİM YOK DÜŞMAN ÇOK KORKUM YOK

VERSE2

EH OLDU BİTTİ MAŞAALLAH SEN SEÇİLDİN KURRAYLA YAZI TURAYLA KONTRALTO KONTRAYLA GÖZLÜKLERİNİ ARAMAKLA MEŞGUL ŞUAN KONTDRACULA GELSİN YESİN APARKAT KIYMETLİDİR CANI YANMASIN ABİSİ ELLEME KENDİ KENDİNE GELİR O KENDİNE KÖPEK ÖLDÜRENİ VERİVER ELİNE LIKIR LIKIR İÇSİN KENDİNE GELSİN KUYU BAŞINDA ÇUKURLARIMA KURULAN KIRIK TUZAKLARLA CÜMLE ALEM GÖRDÜ GAFLET HELALİN BENDE MUHBİRİN VELAYETİN TÖKEZLEDİN HER SORUMDA BİTTİ MECALİN KALMAZ HACETİN TÜKENDİ HALİN İNSAN VAHŞİLEŞTİKÇE AMAZON KÜÇÜLÜP BİTTİ YEDİĞİM DANANIN SİNİRİ BAKIN NASILDA DİŞİME GEÇTİ HALİM SELİM KAÇ KİŞİYLE TANIŞMIŞTIMKİ BEN SANKİ ARAMIZDAKİ MESAFE İYİCE UZADI GİTTİ ZAHMETLİDİR YOLU UYARALIM ABİSİ ELLEME KENDİ KENDİNE ÇÖZER O KENDİSİ BURUŞMADAN HEMEN DERİSİ AYIPLARI ÖRTSÜN KENDİNE GELSİN

triplex mazi (featuring derin darbe)

TAKLAYA GELDİ FERYAD KİM EYLER Kİ RUHU AZAD RENGİ KARA KESEMDE BİRİKEN HER MURAD NEFESİ TUT BIRAK ERİŞEMEMKİ HEVES DÜĞÜM UCUNU ÇEK BIRAK OMUZLARDA UYURGEZERSİN HALA ÖCÜNÜ ALDI ÖNÜNE BAK ETİNİ SATTI ETİĞE BAK KANINI KATTI KATIRA BAK BİR KAMYON DAYAK VE BİR LEĞEN SUYLA AŞAĞI ALDI BENİ HAYAT AYNI DÜŞLERDEKİ AYNI SOKAK KAĞIDI KARDI HIRSA BAK EVİNİ ALDI VALE BACAK

MAZİ VE KAYIP ANILARIMIN GETİRİSİ HUSUSİ HER HAYAT HULUSİ HER RUH KİRLENİR SONRADAN BU MUDUR GELİNEN NOKTAM BU MUDUR YAHU DUYARGAN

YÜZÜM SARKMAMIŞTI KİMSENİN CEBİNDE GÖZÜM KALMAMIŞTI GÖZÜ OLANIN GÖZÜ ÇIKSIN BEREKETİM SONUNDA KAÇTI BİR DAMLA SU GİBİYİM KIYAFETE HİÇ MERAKIM OLMAMIŞTI KIYAFETLEŞİNCE İSKELETİM GÖZLER NAZARLADI HANEMİ KIRANA GEÇİREN BİR PARÇA MUSKAMIYDI KIRILAN HAYALLER Mİ ELİNE BATTI HAK KORKUSU OLMAYANLAR AK ALINLA DOLAŞAMAZDI YOKTAN VARIM VARINI YOĞUNU ALIR HAYAT MÜTABIKIM SENDEN İÇERİ SENLE KONUŞUR BENDEN İÇERİ BEN ARTIK REHBER OLSUN DİLİNE HER HECEM BİR FİLİZDİ KAYAYI DELİP GEÇEN SUSARAK BÜYÜDÜ BENDEN İÇERİ BEN HATIRLAMAKLA HAKKI TATLANIRDI SOHBETİM GÜNÜM GECEM

OLMADI BOŞA KOYDUM DOLMADI DOLUYA KOYDUM ALMADI ÇOK DOLU OLDUĞUNU SANDI KOF YÜREKLER İÇİNİ SATMIŞ SENİN GİBİ BİNLERCESİ VAR BİNLERCESİ VAR

ASİ (VERSE)

GELDİM İŞTE KAPINA MEVSİM GİBİ GÖZLERİMDE BULUT SAÇLARINDA ÇİĞ

KİRPİKLERİM KURUMAZ OLMUŞ HER SABAH UMUT DOĞMUŞ İÇİME

GÜN BATIMI DIŞIMA DEFNEDİLECEK BU AŞKIN MABEDİNİ KAZIDIM

KALBİM MAĞLÜL AYRILIR BU MANEVİYATSIZIN KATRE KANIDA KALMAMIŞ

DAMARLARINDA FETTANIN BU ETTEN İSTEDİĞİ ESARETİN BİR ASALETİDE OLMAMIŞ

ASMA BİR KAMIŞ HİSLERİME SAPLANMIŞ AZAP ÇEKERİM

YALNIZLIĞIM İYİ HUYLU OLAMAMIŞ VE HER ŞAİR Kİ ÇİRKEFLİĞİ BARINDIRIR

İÇİNDE BENCE DAMITARAK ARINDIRIR BU KAĞITA HAYALGÜCÜNDE

ÇİFT TARAFLI DÜŞÜNÜP TEK TARAFLI YANSITIR RASTGELE KELİME OLMAZ ANLA

HER GÜNÜM BİR DASİTAN KANIMI ISITAN DUYGU YÜKLÜ VASITANIN VANASI KIRIK

DİNLE ALIK KABALIK ETMEK İSTEMEM BİLİNCİ YERİNDE OLMAYAN DİLENCİYE

KELİMELER DE FAZLALIK,ANLAT BROTHER....

MIC-ROP (VERSE)

TARİZ EDER BU DİL DE ANLAMAZSIN TASVİR YOLUYLA MI DENESEK ACABA?

TASALARA TASMA TAKMANIN BİR İLMİ VAR MI

HANGI ZAMAN DILIMINE PRIM VERMIŞ GÖZ YAŞIM

AKARKEN BILE SILME YÜZÜME SIRDAŞIM

ZAMANINDA KAHIRDAN BIR PORTRE YAPMIŞIM

ŞIMDI BAKIYORUM DA ÇOK GÜZELMIŞ

1-0 ÖNDESIN HAYAT

ÖDÜLÜNÜ ACIYLA KAPLAMAKTA DAYATTIN VE

DAVYA ILE ÇEKERSIN KANIRTARAK GÜNAHLARIMI

BEN ILK ADIMI SEBEPSIZ ATTIM

SONRA BAKTIM HERKES PARMAK UCUNDA YÜRÜR OLMUŞ

SINSILIK KIMLIK KAZANIR HER BEYIN MÜSAIT PARK ET BU AYIBI

FARK ETTIRMEDENDE OLSA FARAŞLARSIN HALI ALTINA

MUSUBETIN KÜÇÜĞÜ OLMAZ

TAŞLIDIR BU TAŞ KÜRENIN YÜZEYI

TAŞ KAFALARA TAKILIPTA DÜŞMEYESIN EY ÇOCUK

SAAT 4:30 HAVA SOĞUK OLUR ŞIMDI

AILE BIR GOCUK GÖREVI ÜSTLENIR

BETINDE HIRÇINLIK MI BELIRIR NEDEN ?

matine araları

HASARA UĞRADIM EVDE YOKTU KAPIDA KALDIM EŞİĞİNE YATTIM EŞİKLERDE SABAHLADIM YARADANIMIZ BENCE YARALAMAZDI ÖZGÜR İRADEYDİ ŞEYTANIM BU İŞGAL BU ÇELİŞİK HALDE TUTUP ÇEVİRİP KAPIYI AÇTIM KAÇ SAPLANTI SAHİBİYDİM KAÇINI BASTIRDIM AH ŞAHSIMA HAKİM OLAMADIM UMARSIZLIK YOLLARI TIKADI FİLİKALARIM KIVILCIM ALDI KIRILGANDIM İÇİMİ SEL BASTI VAZİYET BUDUR DUYGU YAĞMUR ALTI TANRI VERDİ İHTİMALLERİM ZAYIF SON İÇ ÇEKİŞTİ İÇİME KARŞI ÇATIŞMALARDA BEDENİM YOK KILIF HAŞIRT İÇİNE KAÇTI ÜMİTLERİN GACIRT ÖNÜM AÇIK GEZ GÖZ ARPACIK EVET CANIM KAFAM KAÇIK

BUZDOLABIMDA HERŞEY BOZUK ÇALIYOR HERKES BANA BAKIYOR BİR BÖN BÖN İSİMLERİ SİLME İSTEĞİM İŞTAHIM KABARIR KENDİNİ KAS BİRAZ AZ.

VERSE 2

SON GÜLEN İLK AĞLAYANDI HIRPALANDI ZİRVE VAKTİ ŞİMDİ YATIYA KALDI KARADA YÜZEN GEMİDE BATTI HAYDİ SÖYLE KAÇINIZ DELİKANLI HA YANAKLARIN KIZARDI BE SİNİRİN YAN SOKAKLARINDA KAMBURALTI YA BİR EL ATINDA TAVLA HAKLI HAKSIZ ÇIKSIN ORTAYA KOLERA BU YA KURGU MADURU SÜRGÜN AKLI AĞZINDA AĞZINA KAPANAN ELİN ŞOKTA SIKAR CANIMI GİZLİ TAFRA TIKAR NEFESİ BİZLİ KAVGA ÇALMASINLAR TAŞIMI TAŞIMI MEZARA GÖMERİM YAŞINI BAŞINI ALDI MI ÇELİŞİK İLİŞKİLERİM MATİNE ARALARINDA ESKİDİ KALBİM

GÖZÜME ALABALIK MİSALİ BAKAN KALABALIK TAM TARAMALIK KABALIK ETMEK İSTEMEZKİ AİLEMİN HAMURU KREMALIK KURŞUNLARINIZ TEK ATIMLIKSA DİALOGLARIMIZ KASATURALIK EH HABİBİ PEK TABİK OH EN İYİSİ TEK TAKIL GÜZEL FİKİR GÜZEL AKIL TAKLA ATTIR AKILLARADA AKIL BAŞA GELSİN HA BAŞA GELEN ÇEKİLSİNDE YOL TUTTURSUN ŞU MECRA

KASTİ FAUL EL VAR PENALTI GOL İNSAN ÖYLE KULLANILMAZ HOR BAKIRA GEREK KAOL HAİN ARPALAR MI BÜYÜDÜ TARLALARIMDA BOY BOY ÇEŞMEMİZ HOR HOR BAK DARALDIN ÇOK HORA GEÇTİ KANA KANA İÇ VE ÖYLE DOY

kurgu bilimi

verse1
sırrımın biri benim sanırım
bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti kokteyl gulusleri sicakli karsivi fotokopi yuzleri sen meshur kucuk hircin rap dinamosu kackin kac kere çınlar sag kulagin giristeki kiristen kirisi kirda kac kacak collection lakin ruh halim edepli ne demeli dert
tetikte
sert
kotekle
tek sebeble silerim ipi ger kolera sozune gelinsin biriciksin biri soylesin vezir sahi talan etsin krali kiritsin kugu asaleti sarsilsin kilici kirilsin vahseti yazsin ama bu benim sozume istirak kopru sirat korpe suratlarinda her mevsim cakal ordular cocuk yutar hucre yanar soyleyin asayismi berkemal bu kadari fazla kacar gulusu yalpalar cok gulen adamin kiremiti erimez zaafin bayim sarili etrafin kozunu cikar gorelim boyunu suyunu hazir tutukladigim kuyu kibiriyle catisin kozunuda aliriz gerekirse satasin koleksyona katariz baktik ki haklariz yarina saklariz sıkıyorsa atariz baskasina satariz
verse2
bir dakika ara verin dakikami kaybetmisim bune etkilesim cabuk ilkellesirim sert dizilisim oldumu kardesim esgaline tesebbus ederim tesekkur ederim gider ayak sadakate bak kacayar bedelin sadede gelelim teesuf ederim bu mu ki sadece niyeti safmi safmi sence kusurat derece kotu haleti ruhiyat gayri sarfiyatlarim dar etmez feragat kabilemin tekmili kolera kurgu bilimi olsaki taklidi trajik dizilimi hayali elbezi itaatikmali kapris havadisi on yikamasiz kalp kaslari hasarsiz toplami kalansiz krizi yasaksiz kafasi rahatsiz tribi kiliksiz ahlak sifatsiz alt yazisiz malumunuz rap duraksiz gelisimi hatasiz gulusu atiksiz tiraji katiksiz yurube suratsiz ahkam yararsiz

Arkadaşlar tamamını gönderemedim çok uzun çünkü..Flood için ö. dilerim..
amatör
Site Üye...
Site Üye...
amatör

Yengeç Kedi
Doğum tarihi : 08/07/87
İş/Hobiler : нσвιм∂є ƒσвιм∂є öğяєη¢ιℓιк!
Lakap : ρѕιкσραт !

MesajKonu: Geri: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 11:58 pm

sözler için teşekkürler...
http://www.orhanbiyikli.niceboard.net
Kolo^M
♥KoLera * cı Admin...♥
♥KoLera * cı Admin...♥
Kolo^M

MesajKonu: Geri: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:31 pm

Ö.değil..
BéyDa
♥MichaeL YiğiT ♥
♥MichaeL YiğiT ♥
BéyDa

Ikizler Horoz
Doğum tarihi : 24/05/93
İş/Hobiler : Rap Rap Rap (:
Lakap : RapisT ve Sagoist...

Kişisel Panel...
Kişisel Metin...:

MesajKonu: Geri: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 6:24 pm

eyvallah kuzu ellerine sağlık...
Kolo^M
♥KoLera * cı Admin...♥
♥KoLera * cı Admin...♥
Kolo^M

MesajKonu: Geri: Karantina Embroyo FuLL   Karantina Embroyo FuLL Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 6:25 pm

afiyet olsn bebeimm.. xP

Karantina Embroyo FuLL
1 sayfadaki 1 sayfası