Sagopa Kajmer
Lütfen Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye OLunuz...

Sago*Fan*Yönetim...
Sagopa Kajmer
Lütfen Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye OLunuz...

Sago*Fan*Yönetim...
Sagopa Kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...ڪےàؤôمà Кàﺸڗễ۳ ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

öyLesine (:

YazarMesaj
SaqoKoLiq
Site Üye...
Site Üye...
SaqoKoLiq

Akrep Horoz
Doğum tarihi : 24/10/93
İş/Hobiler : öqRenji (:
Lakap : maMi (:)

öyLesine (: Empty
MesajKonu: öyLesine (:   öyLesine (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 4:54 pm

Ne qüzeL başLamıştık senLe.. bu başLanqıç hr başLanqıcın başı qibi diiLdi hiç..''canım'' demenLe başLadı herşey.. o can artık herşeiyLe , tüm benLiqiyLe senindi.. kim karıştırdı akLını .. ? kim soktu saçma sapan cümLeLeri tamamLayan keLimeLeri kafana ? bak.. '' hayatımın anLamı '' derdin.. hayatının qerçektende anLamımıydım .. ? bana her '' seni sewiiorum '' diyişinde yeniden aşık oLuodum.. ayırmaya çaLıştıLar.. düşmanımız çoktu.. ''BERABER'' atLatıcaz derdik.. bu kezde 2 ayrı bedende ''UNUTUCAZ'' der oLduk.. zaman herşeinde iLacı diiLmiş.. bana duyduqun qerçektende AŞK mıydı.. onca zaman yoksa kendimizimi kandırdık .. ? ayrıLmıştık çoktan.. '' beLki bi umut '' diyerek yatıp-uyanır oLmuştum.. sabah seni hissedip qözLerimi senLe açardım.. tüm qün akLımda , herşeyde SEN der oLmuştum.. beLkide qerçekten bana yaLan söLemedin.. beLkide qerçekten AŞIKtın we bunu yapmakta mecburdun.. ucunda öLüm biLe oLsa bırakmıcakken.. çekip qittin.. öLümü aqzıma aLmazken.. zaman dediiimiz şey beni sürükLer oLdu.. düşünceLer arasında kaLmaktan sıkıLdım.. yaşamaktan sıkıLdım.. hani bana '' beni bırakıp qittiqinde öLürüm '' demiştin ya .. qerçektende öLdün mü ? .. aqLadın mı beni düşünerek saatLerce .. ? hani qittiqimde içinde qarip bişiyLer oLdu mu hiç? şeyy.. bana oLdu da :/ .. bana '' ÖMRÜM '' derdin .. o ömür artık tükendi ..
Bitti. . .

yoruLdu . . .
çok yoruLdu . . .

imZa : MaMi (:

öyLesine (:
1 sayfadaki 1 sayfası